17061.
372. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
A jó házikonyha. A sűtés-főzés tudományának új kódexe. Összeállította bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp, é.n., Singer és Wolfner Rt. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, enyhén kopottas borítóval.