17060.
372. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
6 000 HUF
Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, cukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Hatodik kiadás. Bp. é. n. Rozsnyai Károly, 424 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső borító alsó sarkán ütődéssel, az elülső és hátsó kötéstábla belsején, szenny- és előzéklapokon foxing foltokkal, de belül jó állapotban. A kötéstábla belsején az eredeti papírborító maradványaival.