17064.
372. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, Otthon Nyomda, 363 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, két kijáró lappal (183/184., 185/186.), az elülső szennylapon jegyzettel, megviselt állapotban.