1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Halász Zoltán: Históriák a magyar régészet történetéből. Búvár Könyvek 47. Bp.,(1964.), Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal, volt könyvtári példány.