2 000 HUF
Kornis Gyula: A magyar politika hősei. Bp., 1942., Gondolat, 460 p.+14 t. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, és sérült kötéssel. Szent István, Mátyás király, Pázmány Péter, Széchényi István, Apponyi Albert, Tisza István Klebelsberg Kunó, Horthy Miklós és másokról szóló írásokkal. Dr. Gonda József István ügyvéd, honvédségi védő névbélyegzőjével, és névbejegyzésével.