800 HUF
Kuttner Sándor: Kis világtörténet. A magyar irodalomtörténet rövid vázlatával. Nép- és polgári tanodák és magániskolák. Pest, 1871., Lampel Róbert,(Rudnyánszky A.-ny.), 153 p. Harmadik, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, firkált belső kötéstáblákkal, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal.