1 000 HUF
[Vargyas Endre (1842-1913)]: Vargyas, Andeas: Geschichte des ungarischen Freiheits-Kampfes in den Jahren 1848-1849. Pest,1869, Heckenast Gusztáv, 509+1 p.+ 1 t. Számos szövegközti és egész oldalas fametszettel illusztrálva. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, 16-17. oldalak között elvált kötéssel, (foxing) foltos lapokkal.