Léber-Somogyváry Mária-Somogyváry Vilmos: "Ahol én voltam, ott nem voltak hősök..." Női gulag - szovjet hadifogság. Bp.,2003,Auktor. Kiadói papírkötés.
1956 októbere Szabolcs-Szatmár megyében. Dokumentumok. Szerk. és az előszót írta: Vida István. Gyűjtötte, válogatta, és a jegyzeteket készítette: Németh Péterné. Nyíregyháza, 1989, Magyar Szocialista Párt Szabolcs-Szatmár megyei és Nyíregyháza városi Szervezete. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.
Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Deutscher Soldatenhort - Illustrierte Zeitschrift für das deutsche Heer und die Marine. IV. Band (kötet). Berlin, 1893, Karl Siegesmund. Kiadói illusztrált vászonkötés, sérült gerinccel. Néhány kevés lap szakadással.
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája I-V. kötet. Bp., 1990-1999, Natura-Tellér Kft-Heraldika. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban és Kiadói kartonált papírkötés. KÉt kötet papír védőborítóval. Jó állapotban.
Csengery Antal: Történeti tanúlmányok és jellemrajzok. 1. kötet Pest, 1870. Ráth Mór. 1 t. (a szerző fényképe), IV l. 1 sztl. lev. 409 l.; Kiadói enyhén sérült egészvászon kötésben.
Szokoly Viktor: Mexiko Miksa császárig. Különösen ős- és ujabbkori története, államszervezete, azték müveltségi története s különböző népfajaira vonatkozólag. Báró Müller J. W., Prescott William H., Armin Th. s mások nyomán közli ~. Négy részben. (Tiz különnyomatú képpel.) Pest, 1866. Emich. 1t.+VII+(1)+364p.+9t . Kiadói papírkötésben, fűzés szétvált, hátsó borító hiányzik, első sérült