17226. 372. Closed Online auction Books: Judaica
6 000 HUF
16
0 HUF
Rosenfeld Mártonné: A zsidó nő szakácskönyve. Szabadka/Subotica,é.n.,Minerva, 372 p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, sérült, javított gerinccel, kissé foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : karap_norbert