5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. 1-4. köt. Fordította Schön József. Bp., én. Schlesinger Jos. Kiadói kopottas, aranyozott egészvászon-kötés, kissé szakadozott karton tokban.