2 000 HUF
A mai háború 3 kötete: (Albert) Kesserling: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor.; Angelo Appiotti: Málta felett. Ford.: Balogh Barna.; Werner Flack: Így épült a Siegried-vonal. Ford.: Thurzó Gábor.; A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.