Books: Military Number of items: 36
2105335
16612
372
Books: Military
Other collectibles
2113453
16613
372
Books: Military
Other collectibles
Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., 1992, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötés. 2144939
16614
372
Books: Military
Other collectibles
1 600 HUF
2027697
16615
372
Books: Military
Other collectibles
Pilgrim: A nagy Napóleon. Bp., é.n Athenaeum. + Zrínyi Miklós hadtudományi munkái. Bp., 1957. Zrínyi. Kiadói egészvászon kötésben.
1 600 HUF
2009274
16616
372
Books: Military
Other collectibles
3 000 HUF
2027602
16617
372
Books: Military
Other collectibles
2 400 HUF
2027601
16618
372
Books: Military
Other collectibles
2 400 HUF
2098379
16619
372
Books: Military
Other collectibles
2171345
16620
372
Books: Military
Other collectibles
Magyar-olasz. Dióhéj szótár. Szerk.: Dr. Kremmer Dezső. Bp.,é.n.,Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói papírkötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel egy olasz fronton szolgáló hadnagytól, dátumozva (1918. VI. 12.)
1 400 HUF
2171342
16621
372
Books: Military
Other collectibles
Olasz-magyar. Dióhéj szótár. Szerk.: Dr. Kremmer Dezső. Bp.,é.n.,Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói papírkötésben, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel egy olasz fronton szolgáló hadnagytól, dátumozva (1918. VI. 12.)
1 400 HUF
2028749
16622
372
4400
Books: Military
Other collectibles
4 400 HUF
2080067
16623
372
Books: Military
Other collectibles
Mészáros Lázár: A katonaságról. Bp.,1979, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035