17120.
372. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
A kis bogárgyűjtő. A bogarak ismertetése és utasítás azoknak gyűjtése. A német eredetiből fordította: Bein Károly. Bp.,[1891],Lauffer Vilmos,(Rudnyánszky-ny.) 68 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült félvászon-kötéssel, laza fűzéssel, az eredeti 4 színes képtábla hiányzik, de 6 db más kötetből származó "bogaras" képtáblával.