1 000 HUF
Frances Hodgson Burnett: Little Lord Fauntleroy. London, 1893., Frederick Warne & Co., XI+269+7 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval, kissé dohos.+Großvater: Neue Märchen meinen lieben Enkeln erzählt. Német nyelven. hn., én., EG. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.