1 000 HUF
Erdélyi SzépmÃves Céh kiadványainak 9 kötete: Közte Kós Károly: Az OrszágépÃtÅ‘, NyÃrÅ‘ József: Kopjafák, Erdélyi Helikon Antologia...stb. Kolozsvár, Erdélyi SzépmÃves Céh. Kiadói egészvászon-kötésekben, kopott borÃtókkal.+NyÃrÅ‘ József: Néma küzdelem. Bp.,1944, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval.