800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Ivor Andor: Elsején kezdődik az élet. - - versei. Bp., 1942.,Szerzői,(Busztin-ny.) Kiadói félvászon-kötésben. Számozott, 1476. sz. példány. A szerző által dedikált.