2 000 HUF
Márai Sándor: Ég és föld. Bp.,1944,Révai. A borÃtó grafikája Fenyves Sándor munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papÃr védÅ‘borÃtóban, a papÃrborÃtót leszámÃtva jó állapotban.