17527. 372. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
0 HUF
Morgenstern Gusztáv: Füst novellák és képek. Budapest, 1894, Légrády Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, kopott aranyozással, foltos, festett lapélekkel.
Photo of the item taken by : kozár_edit