17523. 372. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Szentimrei Jenő: Nyers mérleg. Kolozsvár, é.n., Lengyel Albert könyvnyomda. Kiadói egészvászon kötés, kopott aranyozással, foltos.
Photo of the item taken by : kozár_edit