2 000 HUF
Tömörkény István: VÃzenjárók és kétkezi munkások. Szeged, 1902, Engel Lajos, 203+5 p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borÃtón a kép sérült, hiányos, kopott, foltos borÃtóval, a tartalomjegyzékben bejelölésekkel.