Magyar és magyar vonatkozású röplapok, újságlapok, röpiratok az Országos Széchényi Könyvtárban, 1480-1718. Feuilles volantes, gazettes et pamphlets hongrois ou relatifs á la Hongrie, conservés a la Bibliothéque Nationale de Budapest. 1480-1718. Országos Széchényi Könyvtár XXVIII. Bp., 1948., Országos Széchényi Könyvtár, XXV+3+307 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1987, Medicina. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvás...
Vegyes könyv tétel, 3 db: Szepes Mária: A mindennapi élet mágiája - a fény mágiája. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Szepes Mária: Smaragdtábla. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Szepes Mária: A vörös oroszlán. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.