Number of items: 328

2 db könyv - Vitéz Somogyváry Gyula: A Rajna ködbe vész. Bp., 1935,Singer és Wolfner. + Dr. Sziklay János: Balatonunk egészségügyi gazdasági és turisztikai értéke. Bp., Országos Pázmány Egyesület. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17601.

3 000 HUF
7,77
8,57

17602.

3 000 HUF
7,77
8,57

17603.

2 000 HUF
5,18
5,71

Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő hazai magyar népballadák. - - gyűjtése. Szabó T. Attila gondozásában. Bukarest, 1971, Kriterion. Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés,  jó állapotban.
17604.

2 000 HUF
5,18
5,71

Belitschka-Scholtz Hedvig: Jankovich Miklós, a gyűjtő és mecénás (1772-1846). Művészettörténeti Füzetek 17. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó.
17605.

1 000 HUF
2,59
2,86

17606.

1 000 HUF
2,59
2,86

17607.

1 000 HUF
2,59
2,86

17608.

600 HUF
1,55
1,71

Alessandro Manzoni: A jegyesek. I-II. kötet. Milanói történet a XVII. századból. Udvardy Géza szövegközti rajzaival illusztrált. Bp., 1901.,(Pesti Könyvnyomda Rt.),VII+482+2+479+1 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.
17609.

800 HUF
2,07
2,29

17610.

600 HUF
1,55
1,71

17611.

Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1-4. köt. 1. köt.: Arany János hátrahagyott versei.; 2. köt.: Arany János hátrahagyott prózai dolgozatai.; 3. köt: Arany János levelezése író-barátaival I. köt; 4. köt.: Arany János levelezése író-barátaival II. köt. Bp., 1888-1889,Ráth Mór, 1+LI+556; 1 t.+2+575+XLIII p.+1 t.; 1 t+4+494+2 p.+ 2 t.; (kihajtható.); 1 t. +4+475 p.+5 t. Korabeli aranyozott...

6 000 HUF
15,54
17,14

Könyv tétel benne szépirodalom, ifjúsági irodalom
17612.

600 HUF
1,55
1,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF