2 db könyv - Vitéz Somogyváry Gyula: A Rajna ködbe vész. Bp., 1935,Singer és Wolfner. + Dr. Sziklay János: Balatonunk egészségügyi gazdasági és turisztikai értéke. Bp., Országos Pázmány Egyesület. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Gulyás Pál: Magyar Írói Álnév Lexikon. A magyarországi írók élnevei és egyéb jegyei. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Háromszéki népballadák. Albert Ernő és tanítványai gyűjteménye. Faragó József bevezetőjével és jegyzeteivel. Bukarest, 1973., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő hazai magyar népballadák. - - gyűjtése. Szabó T. Attila gondozásában. Bukarest, 1971, Kriterion. Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Magyar nyomdászok évkönyve 1908. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre. Szerkeszti Novák László. Bp., (19078.) Világosság nyomda. Gazdagon illusztrált, részben színes képekkel. Aranyozott, szecessziós kiadói vászonkötésben. Jó állapotban
Heltai Jenő breviárium. I-II. köt. Budapesti Negyed. X. évf. 4. sz. 2002 tél.-XI. évf. 1. sz. 2003. tavasz. Szerk., az előszót és a bibliográfiát összeáll.: Győrei Zsolt. Bp., Budapesti Negyed. Kiadói papírkötés.
Alessandro Manzoni: A jegyesek. I-II. kötet. Milanói történet a XVII. századból. Udvardy Géza szövegközti rajzaival illusztrált. Bp., 1901.,(Pesti Könyvnyomda Rt.),VII+482+2+479+1 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.
3 db vegyes könyv: Fekete István: Kittenberber Pál élete. Bp., 1962. Móra. + Mihalik József: Múzeumi és könyvtári értesítő IX: évfolyam Bp. 1915. + Cartographia földrajzi atlasz.
Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1-4. köt. 1. köt.: Arany János hátrahagyott versei.; 2. köt.: Arany János hátrahagyott prózai dolgozatai.; 3. köt: Arany János levelezése író-barátaival I. köt; 4. köt.: Arany János levelezése író-barátaival II. köt. Bp., 1888-1889,Ráth Mór, 1+LI+556; 1 t.+2+575+XLIII p.+1 t.; 1 t+4+494+2 p.+ 2 t.; (kihajtható.); 1 t. +4+475 p.+5 t. Korabeli aranyozott...