Number of items: 328

Byron, [George]: Don Juan. 1-2. köt. Bp., é. n., Athenaeum. Díszes, kissé kopott vászonkötésben.
17625.

1 200 HUF
3,11
3,43

17626.

4 000 HUF
10,36
11,43

Ponson du Terrail: Egy király ifjúsága 1-7. kötet.   Egy király ifjusága I-III. kötet: 1. A szép aranyművesné. 2. A navarrai herceg szerelmei. 3. A flórenci méregkeverő.  A két Henrik harca I-III. kötet: 1. A négy alsó szövetsége. 2. A meudoni fehér ház. 3. Szent-Bertalan-éj.   A Valois család tragédiája I-II. kötet:   1. Montpensier hercegnő.   Fordította: Dr. Endre Dénes.  Bp.,[1928],Palladis Rt., (Pallas Rt.-ny.), 255+1+296+287+320+303+271+304 p.   Kiadói aranyozott díszes egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett felső lapélekkel, változó állapotban, kopott borítókkal, két kötet kivételével sérült gerincekkel, ezek közül egy kötet gerince hiányzik, az egyik kötet címlapja hiányzik, intézményi bélyegzőkkel. A 8. kötet hiányzik.
17627.

Ponson du Terrail: Egy király ifjúsága 1-7. kötet. Egy király ifjusága I-III. kötet: 1. A szép aranyművesné. 2. A navarrai herceg szerelmei. 3. A flórenci méregkeverő. A két Henrik harca I-III. kötet: 1. A négy alsó szövetsége. 2. A meudoni fehér ház. 3. Szent-Bertalan-éj. A Valois család tragédiája I-II. kötet: 1. Montpensier hercegnő. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp.,[1928],Palladis Rt...

1 800 HUF
4,66
5,14

Alszeghy- Baránszky-Jób: A magyar irodalom kincsesháza. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
17628.

800 HUF
2,07
2,29

Gábor György: Ingres hegedűje. Bp., 1972., Magvető. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17629.

800 HUF
2,07
2,29

Kamattáblázatok. Összeállították: Berkovits Jenő, Zsoldos Géza. Bp., 1917., Benkő Gyula. Korabeli reklámokkal. Vászon-kötésben, laza, kissé sérült kötéssel. +Napszámítási táblázat progresszív mód szerint vezetett folyószámlákhoz. Kiadja: Vértes Elemér, banktisztviselő, 2 sztl. lev.
17630.

800 HUF
2,07
2,29

Navarrai Margit: Heptameron. Ford.: Antal László. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé foltos illusztrált papír védőborítóban.
17631.

800 HUF
2,07
2,29

Pirk Ambrus: Játékról komolyan. Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Átkötött műbőr-kötés, volt könyvtári példány.
17632.

800 HUF
2,07
2,29

Gottfried Kurze: Zukunft Weltmeer. Leipzig,1977.,VEB Fachbuchverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17633.

800 HUF
2,07
2,29

Joy Adamson 2 műve:  Elza és kölykei. (Szabadon élnek.).; A pettyes szfinx nyomában. Bp.,1966-1988., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírvédőbortóban és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17634.

1 000 HUF
2,59
2,86

A mai világ képe I. kötet: Szellemi élet. Szerk.: Kornis Gyula. Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
17635.

1 400 HUF
3,63
4,00

Dimitrij Mereskovszki: Leonardo da Vinci I-II. Bp., 1914. Athenaeum. Két kötetben. Későbbi kopottas félvászon kötésben. Címlap ragasztott, több helyen kötés ragasztva-megerősítve. Volt könyvtári példány.
17636.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF