https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 328
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2160183
17649
372
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1944., Magyar Élet. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.+Kosztolányi Dezső: Idegen költők. Sajtó alá rendezte és bevezette Illyés Gyula. Bp., 1947., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2160085
17650
372
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Szabó Lőrinc összes versei. 1922-1943. Bp.,1944,Új Idők,(Singer és Wolfner.) Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2160624
17651
372
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Erdélyi Szépmíves Céh kiadványainak 9 kötete: Közte Kós Károly: Az Országépítő, Nyírő József: Kopjafák, Erdélyi Helikon Antologia...stb. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötésekben, kopott borítókkal.+Nyírő József: Néma küzdelem. Bp.,1944, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Starting price:
1 000 HUF
2129398
17652
372
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Gábor Viktor (szerk.): A sötét torony. 25 hangjáték. Bp., 1969, Európa Könyvkiadó. Osztovits Levente fordító által dedikált! A könyvben egy Osztovitsnak címzett listával. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2003835
18501
372
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kis sérüléssel
The item is not available
1988110
18504
372
0
3600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Földes-Papp Károly: A megismerés tragikuma. Philosophia. M. Kir. Horthy Miklós Tudományegyetem Filozófiai Intézetének Közleményei 2. Bp.-Szeged, 1941, Sylvester Rt-ny. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1757298
18507
372
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Pintér Jenő: A magyar irodalom története I. (Bessenyei György fellépésétől Kazinczy Ferenc haláláig. ) Budapest, 1913, Szerzői,. Első kiadás, Aranyozott gerincű félvászon kötésben.
The item is not available
1966357
18508
372
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
E.E. Kisch:Kalandozások öt világrészben Bp., 1954. Szépirodalmi Félvászon kötésben
The item is not available
1875862
18509
372
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Ady Endre összes versei. Bp., é. n., Athenaeum, 1047 p. Átkötött kissé kopott egészvászon-kötés, foltos, hullámos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1990015
18514
372
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
(Matkovich Pál) Bús vitéz: Árnyképek. Elbeszélések. Pest, 1871, Athenaeum. 1 lev., 201 l. Fűzve
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2003841
18515
372
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 1. sorozat. Bp., 1982, Magvető. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Papírkötésben, 5 db
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1962426
18518
372
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Illyés Gyula: Naplójegyzetek. 1946-1960. Vál., szerk., sajtó alá rendezte: Illyés Gyuláné. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben.+Fodor Ilona: Szembesítés. Illyés Gyula életútja Párizsig. Bp.,1975,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment