Edgar Allan Poe: Túl életen és halálon. Fordította Pásztor Árpád. Bp., é.n., Az Est Lapkiadó Rt.-Pesti Napló Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Sárközy György összes verse és kisebb műfordításai. Bp., 1947., Sarló. Kiadói félvászon-kötés, a borító részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
Képes Géza: Só és bors. Epigrammák. Bartha László rajzaival. Bp.,1956., Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
Bitó László: A névtelen evangéliuma. Amely minden népet feloldoz az isten gyilkosság förtelmes bűne alól. Bp., 2011., Argumentum. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal. A szerző, Bitó László (1934-) által dedikált.
Dr. Szunyogh X. Ferenc (1895-1980): A szociális diák. (Eszmék és tettek.) "Ha meglesz ez az eredménye, akkor ez is hozzájárult ahhoz, ami főcélja, hogy a magyar újra magyar legyen, Magyarország újra a magyaroké legyen, az egészséges családnak magva ne szakadjon és a tiszta szellemű magyarokban a magyar élet újra felvirágozzék." Bp., 1936., Budapesti Hírlap-ny., 59+3 p. Kiadói papírkötés.
Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. Érzékeny dalok III könyvben 1793-1802. Békéscsaba, 1920., Tevan, 160+4 p. A könyvdíszek Divéky József eredeti fametszetei. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel, két kijáró lappal. Számozott (400/62.) példány.
Radnóti Miklós: Bori notesz. Bp., 1978, Magyar Helikon-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben, kissé foltos kartontokban, jó állapotban.