800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. S. a. r.: Vida Gyula. 2. köt. Bp., 1928, Bethlen Gábor Szövetség. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben.