1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Bibliai lexikon I. köt. A-H. Segédkönyv a Biblia tanulmányozásához. Szerk.: Czeglédy Sándor, Hamar István, D. Dr. Kállay Kálmán. 160 képpel. Bp., 1931, Sylvester, 4+464 p.+5 t. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, csak I. kötet, nem teljes (464. oldallal véget ér, (Hélea.)