17272. 372. Closed Online auction Books: Religion
800 HUF
0 HUF
Franz Seraph Schmid: Christkatholisches Hausbuch. II. rész. Wien, 1866, Carl Sartori, 1 t.+688+4 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor