1 200 HUF
Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta Steck Xav. Ferencz. Bp.,[1895], Szent István-Társulat. Harmadik, újra átdolgozott kiadás. XXIV+943 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ceruzás bejelölésekkel, volt könyvtári példány.