800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Nogáll János: Szentek tudománya. Kispapoknak és miséspapoknak. Nagyvárad, 1897. Kiadói egészvászon kötésben, laza, kissé kopott, intézményi bélyegzővel