400 HUF
1,04 EUR, 1,14 USD
Van feltámadás! Az Országos Magyar Protestáns Diákszövetség emlékkönyve. H.n., 1936, Országos Magyar Protestáns Diákszövetség. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.