1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes vallási könyvtétel, 4 db: Farkas József: Az Úr Siona vagy a keresztyén egyház 19 száz éves történelme. Bp.,1896., Hornyányszky Viktor. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.; Kálvin gondolatok. Összeáll.: Draskóczy István. Bp., én.,Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.; Rövid elmélkedések a mi Urunk Jézus Krisztus keserves kínszenvedéséről és haláláról. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és kötéssel.; Az örök élet útja vagy egy könyv azok számára a kik az üdvösséget elnyerni óhajtják. Bp., 1882., Hornyánszky Viktor. Sérült, hiányos borítóval. Hiányos.