Dr. Fogarasi Katalin (szerk.): Síremlékek Győr-Moson-Sopron megyében. Bp., 2004, Nemzeti Kegyeleti Bizottság. Kissé sérült kiadói kartonált papírkötésben
Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta Steck Xav. Ferencz. Bp.,[1895], Szent István-Társulat. Harmadik, újra átdolgozott kiadás. XXIV+943 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ceruzás bejelölésekkel, volt könyvtári példány.
Francis Robinson: Az iszlám világ atlasza. Ford.: Dezsényi Katalin. Bp.,1996, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. S. a. r.: Vida Gyula. 2. köt. Bp., 1928, Bethlen Gábor Szövetség. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben.
Erdélyi magyar unitárius naptár. Kolozsvár, 1949, Román Nép Köztársasági Magyar Unitárius Egyház Dávid Ferenc Egylete. Kiadói papírkötésben, kopottas, foltos állapotban.
Kempis Tamás négy könyve Jézus Krisztus követéséről. Pest, 1864. Nogáll János. 336p. Hátulján bejegyzéssel. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt, sérült állapotban.
Az özönvíz. Károli Gáspár bibliafordítása szerint. Berény Róbert rajzaival. Hungária Könyvek. 11. Egyetlen kiadás. Kolofon: ,,Ez a 11-ik Hungária-könyv. Készült a nagy világpusztulás után, egy jobb és emberibb élet reményében 1945. év őszén, a Hungária-nyomdában. Kiadói félvászon kötésben
Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.