Bibliai lexikon I. köt. A-H. Segédkönyv a Biblia tanulmányozásához. Szerk.: Czeglédy Sándor, Hamar István, D. Dr. Kállay Kálmán. 160 képpel. Bp., 1931, Sylvester, 4+464 p.+5 t. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, csak I. kötet, nem teljes (464. oldallal véget ér, (Hélea.)
[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber V., VI, VII. (Egybekötve.) Pesthini (Pest), 1804, Typis Matthiae Trattner, 8+488+8+114+2+6+80 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
Cseri Kálmán: A kegyelem harmatja. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.+Raymond A. Moody: Élet az élet után. Gondolatok a halál utáni életről. Fordította: Dr. Kisnemes János. Bp.,1988,Ecclesia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Franz Seraph Schmid: Christkatholisches Hausbuch. II. rész. Wien, 1866, Carl Sartori, 1 t.+688+4 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Studia et Acta Ecclesiastica sorozat I-II. kötet. Szerk.: Dr. Bartha Tibor. I. kötet: A heidelbergi káté története Magyarországon. II. kötet: A második helvét hitvallás Magyarországon és Méliusz életműve. Bp., 1965-1967, Magyarországi Refomátus Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet borítója foltos, kopott, a lapok egy részén lapszéli foltokkal, kisebb lapsz...
Missel Quotidien Rituel Psaumes Cantiques. Par les Bénédictins D' Hautecombe et de Clervaux. Paris,1966,Ed. Brepols. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel.
Van feltámadás! Az Országos Magyar Protestáns Diákszövetség emlékkönyve. H.n., 1936, Országos Magyar Protestáns Diákszövetség. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Vegyes vallási könyvtétel, 4 db: Farkas József: Az Úr Siona vagy a keresztyén egyház 19 száz éves történelme. Bp.,1896., Hornyányszky Viktor. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.; Kálvin gondolatok. Összeáll.: Draskóczy István. Bp., én.,Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.; Rövid elmélkedések a mi Urunk Jézus Krisztus keserves kínszenvedéséről és halál...