Dr. Kornis Gyula: Elemi pszichológiai kísérletek. Összeáll.: - - .Bp.,1911., Franklin, 54+4 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, részben hiányos gerinccel.
Révay József: Megtanulok latinul. Bp.,én.,Franklin. Kiadói papírkötésben, kissé foltos lapokkal, 3 lapon, valamint egy beragasztott lapon sűrűn írt tintás jegyzetekkel.
Kornis Gyula: A pszichológia és logika elemei a gimnázium számára. Bp.,1942., Franklin. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, kissé sérült kötéssel.
Várkonyi Hildebrand: A gyermek és környezete. Nemzetnevelők könyvtára IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 6. Bp.,1944, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Takaróné Dr. Gáll Beatrix-Dr. Tamás Károly: A közgazdasági elméletek története. Tébe könyvtár 94. Bp.,é.n.,Tébe, 495 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt borítóval, az könyvtest elvált a borítótól, a fűzése laza, de a lapok épek, tiszták és hiánytalanok.