15024.
372. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Budapest Székesfőváros Statisztikai Évkönyve XXVIII. évfolyam. Szerk.: Dr. Illyésfalvi I. Lajos. Bp., 1940, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói félvászon-kötés, enyhén kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.Előzéklapon, címlapon és tartalomjegyzékben ceruzás firkával. Magyar és német nyelven./ Statistical yearbook of the capital city of Budapest. XXVIII. Year. 1940. Half-linen-binding, with worn cover, in Hungarian and German languages.