15006.
372. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
Chun Károly: Mélytengerek világa. Bp., Lampel R. Kk. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, szép állapotban