15047.
372. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Cser László: Pekingi séták. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., 1941, Franklin, 172 p. 10 (fekete-fehér fotók.) t. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.