15002.
372. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Ossendowski, [Ferdynand Antoni] (1876-1945) 3 műve: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Ford.: Sajó aladár. Bp.,[1926],Franklin,267+1 p. Térkép nélkül. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé laza fűzéssel. Véres napok, cári rabok. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,[1927],Franklin,394+2 p. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kínai rejtelmek. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,[1930],Franklin,179+1 p. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon sorozatkötésben.