Ober-Italien mit den Zugengswegen und Florenz. Praktischer Reiseführer. Griebens Reiseführer 78. Berlin, 1912., Albert Goldschmidt, 311+1+12 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, Laczkó Jenő mérnök ex libris-szével,(klisé, papír, jelzett, 10x7 cm.)
Karl Baedekker: Österreich (ohne Ungarn, Dalmatien, und Bosnien.) Handbuch für Reisende. Leipzig, 1895., Karl Baedekker, 332 p. Kihajtható térképekkel illusztrált. A hátsó szennylapon és kötéstábla belsején az Osztrák-Magyar Monarchia vasúti térképével. Német nyelven. 24. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy térkép kissé szakadt...
L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano, 601 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, Laczkó Jenő mérnök ex libris-szével,(klisé, papír, jelzett, 10x7 cm.)
L. V. Bertarelli: Italien in einem Bande. Griebens Reiseführer 80. Berlin-Milano, 1928, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano, 698 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Magyar városok és községek. Statisztikai adatgyűjtemény. Összeállította: KSH Településstatisztikai Munkaközössége, dr. Fórizs Margit vezetésével. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 3100 példány.
A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karának története. I. köt. Szerk.: Papp Klára. Debrecen, 2014, Debreceni Egyetem BTK. Kiadói kartonált papírkötés.