Gyenesdiás Nagyközség Monográfiája. II. Gyenesdiás természeti képe. Szerk.: Dr. Szabó István. Gyenesdiás, 2008, Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Források Budapest múltjából. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai Bp., 1973, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben,
1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.