Zsigmond Enikő: Csomád hegycsoport, Szent Anna-tó és környéke. Erdély hegyei 3. Turisztikai kalauz. Csíkszereda, 1998, Pallas-Akadémiai Könyvkiadó. Térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Sebestyén Sándor: Egri emlékhelyek. Eger, 1970, Heves Megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya. Fekete-fehér fotókkal és egy térkép vázlattal. Kiadói kissé sérült papírkötésben, a kötéstáblák belsején tollas bejegyzéssel.
Budapest Történetének Irodalma. (1493-1700.) Összegyűjtötte Majláth Béla. Bp., 1886, Révay Leó, VII+118 p. Átkötött félvászon-kötés, az egyik lap kijár (1/2.), a hátsó papírborító meg van, de nincs bekötve és körbevágták, címlapja javított. Magánkönyvtári címkével és bélyegzővel./ Literature of History of Budapest. (1493-1700.) Collected by Béla Majláth. Bp., 1886, Révay. Half-linen-binding, in Hu...
Josef Rabl: Illustrirter führer durch Salzburg das Salzkammergut und Berchtesgadner-land mit besonderer Berücksichtigung der Umbgebungen von Salzburg, Ischl, Berchtesgaden, Der Salzkammergut-seen und des Gebietes der Hohen Tauern. Wien-Pest-Leipzig, 1887., Hartleben's Verlag, 16+275+5 p. Német nyelven. Második kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvász...
Josef Rabl: Illustrirter führer durch Steiermark und Krain mit besonderer Berücksichtigung der Alpengebiete von Obersteiermak und Oberkrain. Wien-Pest-Leipzig, 1885., Hartleben's Verlag, 16+275+5 p. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti képekkel, képtáblákkal, térképekkel (egy kétoldalas, egy szövegközti) illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, kis sérül...