19092. 372. Closed Online auction Jewellery
7 000 HUF 18,92 EUR, 20,59 USD
0 HUF
Ezüst(Ag) aranyozott karperec, jelzett, 5,5×5,5 cm, nettó: 7,9 g
Photo of the item taken by : karap_norbert