31324.
372. Closed Online auction
Sports awards and sports commemorative medals
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
1926. "C.L.Sz. I. DIJ 1926" jelzett Ag labdarúgó díjérem (30mm/0.750/13,09g) T.1-,2