10077. 372. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
11
0 HUF
Ducsay Béla(1893-1967): Parasztudvar állatokkal. Szén, papír, papírra kasírozva jelzett, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel és egy másik rajzzal (Faun és nimfák), sérült, 24,5x34,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit