10236. 372. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Nemes Béla (1912-1972): Zöldellő táj. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán a művész lánya eredetiség igazolásával, kopott fa keretben, 60x42 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit