12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Némethy Miklós (?-?): Városi panoráma (Budapest?). Olaj, karton, hátoldalán jelzett és datált (Némethy Miklós 1927), díszes fa keretben, 18,5x25,5 cm