2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Platthy György (1908-2003): Ruhaszárítás. Szitanyomat, papír, számozott (6/100), jelzett, datált (1985), enyhén foltos, fa keretben. Keret hátlapja Platthy György festőművész kiállítása, Művésztelepi Galéria, Szentendre, 1985 május-június üres, foltos mappa, amelynek hátoldalán Losonci Miklós írása található a művészről.