14 000 HUF
St Jankowski jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Ábrándozó hölgy virágmezőben. Olaj, vászon, hátoldalán cirill betűs jelzéssel, pecséttel és 2003-as évszámmal, 50×60 cm / Signed St Jankowski, probably russian painter: Lady in a field of flowers. Oil on canvas, on the back with cyrillic description and stamp, 50x60 cm