100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
Szép György (1944- ): Felvillanó fények a feketeségben. Olaj, farost, jelzett, datált (1989), keretben, 60×60 cm. Szép György festőművész Marosvásárhelyen született és ott végzett a Képzőművészeti Líceumban. Munkái ritkák a műkereskedelemben, aukciókon. / György Szép (1944- ): Lights in the landscape. Oil on fiberboard, signed, dated (1989), framed, 60×60 cm. György Szép painter was born in Targu Mures, Romania, where he studied at the Lyceum for Fine Arts. His works are seldom at auctions.